Українців на виборах об'єднала недовіра до нинішніх політиків, - Вадим Новинський

Українців на виборах об'єднала недовіра до нинішніх політиків, - Вадим Новинський

Україна відрізняється від тієї країни, яку демонструють глядачам російських телеканалів. Народ України по суті своїй добрий до інших національностей, в тому числі й росіян. Але ці якості не мають нічого спільного з нинішньою українською владою та політикою Президента Петра Порошенка, ставлення до якого минулої неділі висловив український народ. Про це заявив голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в ефірі телеканалу «НТВ».

На думку лідера фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, перший тур виборів продемонстрував, що країна вже втомилася від «старожилів», які практично 20 років перебувають на політичній арені в Україні. Порошенко, Тимошенко, Гриценко - всі вони орудують в політиці з 1998 року. Люди захотіли побачити нове обличчя, яким і став Володимир Зеленський. «Результат виборів довів, що всю країну об'єднала саме недовіра до чинних політиків та небажання бачити їх у владі», - констатував Вадим Новинський.

За його словами, незважаючи на адмінресурс та відкритий підкуп у вигляді індексації пенсій, монетизації субсидій та скупку голосів, результат Порошенка непереборно малий для перемоги чесним шляхом. За свої п'ять років Порошенко намагався розділити країну на Схід і Захід, російськомовних та україномовних, патріотів та «ватників», київських та московських православних, зазначив опозиційний політик.

«Цей народний вибір - це протест проти всіх політиків. Не випадково, люди обрали образ «слуги народу», який уособлює Володимир Зеленський. Всі хочуть бачити президентом людину, яка буде служити своєму народові», - підкреслив Вадим Новинський.


03 квітня 2019 10:10
'site2018:subscribe.form' is not a component