У представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторії Гриб намагаються вкрасти перемогу в мажоритарному окрузі №105 на Луганщині

У представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторії Гриб намагаються вкрасти перемогу в мажоритарному окрузі №105 на Луганщині

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів на 105 виборчому окрузі в Луганській області. Згідно з даними оригіналів протоколів перемогла представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Гриб. Друге місце зайняв брат Віктора Медведчука, представник «Опозиційної платформи - За життя» Сергій Медведчук.

За результатами обробки 100% протоколів, Вікторія Гриб набирає 39,58%, брат Віктора Медведчука - 31,7%. Різниця між першим і другим місцем становить 7,88%.

Проте, за інформацією наших представників, команда Медведчука не припиняє спроб зірвати роботу окружної виборчої комісії. Представники Медведчука просто блокують підписання протоколів окружкому.

Таким чином «Опозиційная платформа - За життя» намагається вкрасти законну перемогу представниці нашої політсили.

Ми вимагаємо від Віктора Медведчука вгамувати свої апетити і припинити брудні політичні інсинуації. Перемога Вікторії Гриб завойована в чесній боротьбі, про що свідчать оригінали протоколів з виборчих дільниць. Не намагайтеся тиснути на членів ОВК, не робіть кримінальний злочин.

Розблокуйте роботу окружної комісії. Марна помста виборцям за програш брата - не те, чого від вашої політсили чекають виборці.

У Сергія Медведчука був гідний супротивник. Програти Вікторії Гриб абсолютно не соромно. Сподіваємося, що на наступних виборах до Верховної Ради ваш брат ще раз випробує можливість потрапити до Верховної Ради. Якщо, звичайно, у нього буде таке бажання.

Підкреслюємо - ми не дозволимо вам вкрасти перемогу у нашого представника і будемо відстоювати право жителів 105 округу на свій усвідомлений вибір.

Звертаємося до команди Медведчука в ОВК - двічі подумайте перед тим, як виконувати вказівки вашого боса, які тягнуть за собою кримінальне покарання. Відповідати за скоєне доведеться не йому, а вам. І будьте впевнені – винні у фальсифікації вибору жителів 105 округу понесуть заслужене покарання.

23 липня 2019 16:11
'site2018:subscribe.form' is not a component