Тетяна Бахтеєва: Зарубіжні вояжі приємніші Супрун, ніж наведення ладу в українській системі охорони здоров'я

Тетяна Бахтеєва: Зарубіжні вояжі приємніші Супрун, ніж наведення ладу в українській системі охорони здоров'я

Народний депутат, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва розкритикувала діяльність Уляни Супрун на посаді т. в. о. міністра охорони здоров'я. За словами опозиціонера, Супрун не проводить колегій МОЗ, не приходить на засідання профільного Комітету парламенту, не відвідує регіони. Однак з превеликим задоволенням роз'їжджає по «закордонах», демонструючи показушні успіхи своїх «реформ» іноземним кураторам.

«Не дивлячись на величезну кількість зауважень до роботи команди МОЗ, Супрун ігнорує не тільки народних депутатів, а й працівників медичної галузі на місцях. І неспроста – адже відповідей на багато питань, що стосуються її «реформ», у неї просто немає», – вважає Тетяна Бахтеєва.

Вона зазначила, що з огляду на катастрофічну ситуацію в охороні здоров'я український міністр має бути в країні та оперативно усувати свої помилки, ціна яким – здоров'я та життя українців. Так, Україна посіла перше місце в Європі за захворюваністю населення на кір – з початку 2019 року на кір захворіли близько 50 тисяч чоловік, з них понад 26 тисяч – діти. Ця проблема національного масштабу просто ігнорується МОЗ.

«Уляна Супрун не хоче вирішувати нагальні проблеми українців, вона обрала інший шлях. Відразу ж після інавгурації нового президента т. в. о. міністра відбула з України в Женеву на медичну асамблею. Очевидно, що закордонні вояжі приємніші Супрун, ніж наведення ладу в українській системі охороні здоров'я», – акцентувала опозиціонер.

На думку народного депутата, т. в. о. міністра, яка роз'їжджає по «закордонах», та її непрофесійна команда спільно з «грантоїдами» ще й наживаються на українцях. «Гроші платників податків, в сумі близько 20 мільярдів гривень, лежать на рахунках міжнародних закупівельних організацій, поки в українських лікарнях немає елементарних ліків. А у лікарів і медсестер немає гідних зарплат, тому вони масово виїжджають з країни», – підкреслила політик.

Тетяна Бахтеєва закликала нову владу ліквідувати псевдореформу Супрун, забезпечити 100%-им фінансуванням державні медичні програми, а також терміново вводити страхову медицину.

«Сьогодні через псевдореформ українці по декілька днів не можуть потрапити на прийом до лікаря, лабораторні дослідження всі платні, знищується швидка допомога і т. п. Команду МОЗ необхідно терміново замінити на українську, професійну і відповідальну перед українським народом», – підкреслила народний депутат.

24 травня 2019 14:46
'site2018:subscribe.form' is not a component