Тетяна Бахтеєва: Відродити економіку і країну можливо лише після встановлення миру на Донбасі

Тетяна Бахтеєва: Відродити економіку і країну можливо лише після встановлення миру на Донбасі

Німецький інститут економічних досліджень опублікував результати підрахунку фінансових втрат України за п'ять років війни на Донбасі. Оприлюднені жахливі цифри: 95 мільярдів доларів. Війна не тільки не дає Україні розвиватися, вважає народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва, – вона тягне економіку, та й всю країну на дно.

«Найстрашніше, що в центрі Європи у ХXI столітті рвуться снаряди та міни, гинуть і отримують травми мирні люди, плачуть матері, які втратили найдорожче – дітей. Тому для жителів Сходу України мир – це найголовніше бажання», – підкреслила народний депутат.

Вона зазначила, що в Україні налічується вже понад 1,6 млн вимушених переселенців. «Війна вкрала у цих людей дах над головою, робочі місця, віру в завтрашній день. Багато з цих людей позбавлені своїх конституційних прав на зароблені пенсії, соціальну допомогу, якісне медичне обслуговування і соціальний захист», – акцентувала політик.

Тетяна Бахтеєва переконана: Україні та українцям терміново потрібен мир. «Відновимо мир – відродимо економіку!» – резюмувала народний депутат.

05 червня 2019 17:50
'site2018:subscribe.form' is not a component