Тетяна Бахтеєва: Влада торгує здоров'ям нації заради грошей і дешевого самопіару

Тетяна Бахтеєва: Влада торгує здоров'ям нації заради грошей і дешевого самопіару

Істерика Супрун і її прихильників в Інтернеті та ЗМІ - це агонія псевдореформаторів, які повністю втратили довіру українців. Про це в інтерв'ю виданню «Багнет» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

За її словами, нинішня влада намагається всіма силами захистити т. в. о. МОЗ Уляну Супрун від справедливого гніву українців, які незадоволені її непрофесіоналізмом. «Міністерство охорони здоров'я – найважливіше міністерство, адже воно є відповідальним за здоров'я і життя українців. Супрун же і її команда МОЗ до здоров'я і життя українців і українських дітей ставляться байдуже. Через непрофесіоналізм керівництва МОЗ мільйони громадян опинилися беззахисними перед небезпечними і смертельними захворюваннями.

Псевдореформа Супрун повністю вбиває вітчизняну систему охорони здоров'я, яка останніми роками і так тримається на ентузіазмі, порядності, самовіддачі та високому професіоналізмі всіх медпрацівників України. Супрун навіть не повноцінний міністр – вона в порушення законів України виконує обов'язки міністра більше двох років, що неприпустимо. Її повноваження вже оскаржуються в суді. Верховна Рада зобов'язана нарешті призначити повноцінного і легітимного Міністра охорони здоров'я», – зазначила народний депутат.

За словами опозиційного політика, сьогодні завдання кожного патріота своєї країни сказати «Ні» псевдореформам в медицині, які знищують найцінніше, що дано людині – її здоров'я і життя. «Я хочу відкрито і публічно сказати всім корупціонерам – грантоїдам, хабарникам, пройдисвітам, які сьогодні ллють на мене і всіх чесних фахівців і патріотів України бруд: ваше жалюгідне і мерзенне дзявкання з інтернет-підворіть не зупинять мене і українців в нашій боротьбі!» – наголосила член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.

«Геноцид українців командою МОЗ потрібно негайно зупинити, а саму команду терміново замінити на українську, професійну і відповідальну перед українським народом. Я вірю в те, що оцінка діяльності Супрун буде дана в правовому полі українськими судами, і вона буде об'єктивною. Але головну оцінку Супрун вже дав народ України – ми всі знаємо, як її називають прості люди. Звертаюся до всіх її сьогоднішніх «підспівувачів». Пам'ятайте, Супрун рано чи пізно відповість за все і поїде до себе в США, а вам ще жити в Україні та дивитися в очі власним дітям і українському народові. Не можна торгувати здоров'ям нації заради грошей і дешевого самопіару!» – резюмувала Тетяна Бахтеєва.

11 лютого 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component