Тетяна Бахтеєва: Влада зобов'язана створити максимально комфортні умови для людей, які перетинають КПП на Донбасі

Тетяна Бахтеєва: Влада зобов'язана створити максимально комфортні умови для людей, які перетинають КПП на Донбасі

З початку 2019 року на контрольно-пропускних пунктах на лінії розмежування на Донбасі померло 27 осіб - це майже в два рази більше, ніж від бойових дій (16 мирних жителів). Такий стан справ просто неприпустимий, влада зобов'язана, нарешті, вирішити цю проблему. Про це заявила екс-народний депутат Тетяна Бахтеєва.

За її словами, фахівці міжнародних моніторингових місій відзначають скарги від людей, які перетинають КПП на Донбасі, на корупцію, хамство, неефективність роботи прикордонників, відсутність елементарних умов.

Також екс-народний депутат акцентувала, що з настанням зими і погіршенням погодних умов перетинання лінії розмежування для літніх людей і дітей ускладниться ще більше.

«Такий стан справ просто неприпустимий. Влада зобов'язана припинити знущання над громадянами і створити максимально комфортні умови для людей, які перетинають контрольно-пропускні пункти на лінії розмежування, приділивши особливу увагу створенню умов для літніх людей, інвалідів, жінок з маленькими дітьми», - підкреслила Тетяна Бахтеєва.

06 листопада 2019 17:33
'site2018:subscribe.form' is not a component