Тетяна Бахтеєва: Влада зобов'язана зробити все для розвитку українського фармвиробника

Тетяна Бахтеєва: Влада зобов'язана зробити все для розвитку українського фармвиробника

Мудра і виважена державна політика щодо забезпечення українців доступними і якісними медичними препаратами збереже здоров'я тисяч наших громадян. Повинні бути прийняті закони, що захищають український фармацевтичний і аптечний бізнес. Про це екс-народний депутат Верховної Ради Тетяна Бахтеєва написала в своєму зверненні до українських фармацевтів з нагоди їх професійного свята.

Вона зазначила, що в України є всі умови для побудови цивілізованої, сучасної системи забезпечення населення якісними і доступними ліками. Але, не дивлячись на те, що Україна історично вважається країною з високорозвиненою фармацевтичною промисловістю, колишні керівники МОЗ купували для лікування українців за колосальні бюджетні кошти закордонні ліки сумнівного походження, постійно зриваючи терміни їх поставки, а багато препаратів надходили в Україну з практично вичерпаним терміном придатності.

«Тепер ці «керівники» вже в минулому. У нас близько 116 виробників ліків, які випускають більше 3,3 тис. найменувань продукції. В Україні в сфері фармацевтики працює близько 350 тис. чоловік. На ринку фармацевтики присутні 10 тис. аптек як державного, так і приватного типу, які завжди готові допомогти і надати необхідні лікарські засоби. У фармацевтичній сфері України працюють працівники аптек, управлінці, науковці, викладачі та студенти. Тому влада просто зобов'язана зробити все для розвитку українського фармвиробника, прийняти закони і створити умови, які захищають український фармацевтичний і аптечний бізнес», - підкреслила Тетяна Бахтеєва.

За словами політика, мудра і виважена державна політика щодо забезпечення українців доступними і якісними медичними препаратами збереже здоров'я тисяч наших громадян. «Цього чекають українські лікарі, фармацевти, пацієнти!» - акцентувала вона.

Також Тетяна Бахтеєва побажала всім співробітникам галузі не зупинятися на досягнутому, з оптимізмом дивитися в майбутнє, розвиватися, вдосконалюватися.

«Своєю працею ви вносите неоціненний вклад у збереження здоров'я людей, забезпечення їх доступними, ефективними та якісними ліками. Дякую за Вашу працю! Здоров'я і миру!» - висловила побажання фармацевтам екс-народний депутат.

20 вересня 2019 13:53
'site2018:subscribe.form' is not a component