Тетяна Бахтеєва: В умовах медичної псевдореформи українці можуть розраховувати тільки на особистий професіоналізм медпрацівників

Тетяна Бахтеєва: В умовах медичної псевдореформи українці можуть розраховувати тільки на особистий професіоналізм медпрацівників

Відсутність державних програм з профілактики та лікування захворювань зору підриває здоров'я українців, які зіштовхнулися з цією проблемою. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва за підсумками участі в щорічній науково-практичній конференції Ophthalmic HUB 2019.

У роботі конференції взяли участь понад 1000 медичних працівників із різних регіонів України. Взяли участь в роботі конференції й медики з 10 зарубіжних країн. Завдяки організаторам конференції учасники змогли обмінятися досвідом, обговорити проблеми офтальмології та суміжних медичних спеціальностей, зміцнити плідну співпрацю із зарубіжними колегами.

«Мені було приємно брати участь у зібранні суперпрофесіоналів, які люблять свою професію, на практиці застосовують свої знання, поєднують лікарську практику з медичною наукою. На жаль, сьогодні медики України роз'єднані. Такі заходи, як Ophthalmic HUB, сприяють консолідації наших лікарів», – підкреслила народний депутат.

Проблеми із зором у громадян України – далеко не поодинокі випадки. Згідно з офіційними даними, зазначила Тетяна Бахтеєва, в Україні щорічно реєструється в середньому 4,5 тисячі інвалідів по зору, з них половина – незрячі. В цілому ж кількість незрячих і слабозорих в Україні значно перевищує цей показник. Щорічно до українських офтальмологів звертаються за медичною допомогою понад три мільйони пацієнтів. На жаль, зараз в Україні відсутні державні програми з профілактики та лікування захворювань зору. У деяких областях є регіональні програми, але їх недостатньо.

Тетяна Бахтеєва висловила захоплення своїми колегами – українськими лікарями, які в умовах хаосу псевдореформи продовжують чесно та професійно виконувати свій лікарський обов'язок.

«Українська медицина багата на медиків з великої літери та офтальмологів з золотими руками. Лікарі, представники влади, пацієнти повинні працювати разом у напрямку профілактики захворювань зору. Тільки спільними зусиллями українці зможуть зберегти великий дар – можливість бачити цей світ. І тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо проводити справжні медичні реформи, які потрібні українцям», – підкреслила народний депутат.


18 березня 2019 19:43
'site2018:subscribe.form' is not a component