Тетяна Бахтеєва: Довіра українців до вакцинації підірвана безвідповідальною політикою керівництва МОЗ

Тетяна Бахтеєва: Довіра українців до вакцинації підірвана безвідповідальною політикою керівництва МОЗ

Найбільш високі показники захворюваності на кір фіксуються в регіонах, де існували перебої з поставками вакцин. Про це написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, ситуація із захворюваністю на кір в Україні залишається вкрай тривожною. «На сьогоднішній день, понад дві тисячі людей захворіли. Від ускладнень кору в перший тиждень 2019 року померли 1 дорослий та 1 дитина», - зазначила опозиційний політик.

Тетяна Бахтеєва вважає, що в 2019 році не варто очікувати зменшення захворюваності українців на кір та інші небезпечні хвороби. Про це, за її словами, свідчать дані медичної статистики.

«Найбільш високі показники захворюваності на кір – саме в тих областях України, в яких були перебої з поставками вакцин - у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській. У лікарнях немає необхідної кількості ліків та вакцин, а гроші українців – на рахунках міжнародних організацій, відповідальних за закупівлю медикаментів, які не здатні поставляти вакцини належної якості в Україну у визначений термін», - підкреслила народний депутат.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, довіру українців до вакцинації підірвано безвідповідальною політикою керівництва Міністерства охорони здоров’я.
«Ціна безвідповідальності МОЗ - це здоров'я та життя українців», - написала парламентарій.

Зазначимо, що в 2018 році в Україні на кір захворіла 54 481 особа (20 204 дорослих та 34 277 дітей), при цьому 16 з них померли. Серед смертельних випадків 12 відбулися з дітьми, 4 - з дорослими.
09 січня 2019 14:55
'site2018:subscribe.form' is not a component