Тетяна Бахтеєва: Уляна Супрун – як людина з подвійним громадянством та без підтвердженого в Україні медичного диплома – не може бути міністром охорони здоров'я

Тетяна Бахтеєва: Уляна Супрун – як людина з подвійним громадянством та без підтвердженого в Україні медичного диплома – не може бути міністром охорони здоров'я

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва сподівається, що позиція Президента Зеленського щодо реформ уряду Гройсмана змусить т.в.о. міністра охорони здоров’я Супрун піти у відставку.

«Президент України Володимир Зеленський у своїй інавгураційній промові дав чітко зрозуміти, що він, як і більшість українців, незадоволений роботою Кабміну. В.о. міністра Супрун заявила, що вона не має наміру залишати свою посаду, незважаючи на те, що в команді Зеленського не бачать її на зайнятій посаді», - зазначила народний депутат.

На її думку, людина з подвійним громадянством, що не має підтвердженого в Україні медичного диплома та не розуміє реалій української охорони здоров'я не може бути українським міністром.

«Не цільове розбазарювання грошей платників податків, підтверджене аудитом Рахункової палати України, провальні закупівлі ліків та вакцин за участю міжнародних організацій, перше місце України в Європі за кількістю хворих на кір, знищена швидка допомога та закриття сотень лікарень – результати роботи команди МОЗ від яких вже постраждали, захворіли та померли тисячі українців. Суди, депутатські запити, активні протести лікарів та пацієнтів, перше місце Супрун в анти-рейтингу чиновників, до сьогоднішнього дня не були почуті владою, і Супрун продовжувала незаконно займати свою посаду», - зазначила народний депутат.

Тетяна Бахтеєва сподівається, що позиція Президента Зеленського щодо реформ уряду Гройсмана змусить Супрун піти у відставку. «Хочеться вірити, що принципова позиція Президента Зеленського змусить в.о. міністра Супрун взяти аркуш, ручку та звільнити своє місце для тих, хто думатиме про наступні покоління українців», - підкреслила Тетяна Бахтеєва.

21 травня 2019 15:01
'site2018:subscribe.form' is not a component