Тетяна Бахтеєва: Україні необхідна реальна стратегія припинення війни, а не красиві гасла «про кінець епохи бідності»

Тетяна Бахтеєва: Україні необхідна реальна стратегія припинення війни, а не красиві гасла «про кінець епохи бідності»

За оцінками ООН, в Україні понад 60% населення є бідними. За останні роки значно збільшилася частка тих сімей, доходи і витрати яких нижче фактичного прожиткового мінімуму - а це один з основних показників рівня абсолютної бідності. Відсутність миру в Україні відлякує інвесторів і пригнічує економічне зростання країни. На цьому в Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності акцентувала екс-народний депутат Тетяна Бахтеєва.

Вона зазначила, що в Україні мінімальна зарплата залишається найнижчою серед країн Європи (включаючи Молдову). На тлі рекордного безробіття багато українців змушені погоджуватися на будь-яку роботу з мінімальною зарплатою «в конвертах» та масово залишати країну. Серед людей, які вимушено покидають Україну, багато лікарів, підкреслила вона.

«Через скорочення фінансування і повний провал медичної псевдореформи все більш недоступною стає медична допомога. За різними оцінками, від 50% до 70% українців займаються самолікуванням через брак коштів на ліки та лікарів», - розповіла Тетяна Бахтеєва.

Політик вважає, що відсутність в Україні миру відлякує інвесторів і пригнічує економічне зростання країни. «Тому необхідна реальна стратегія припинення війни і боротьби з бідністю, а не красиві гасла «про кінець епохи бідності», - резюмувала екс-народний депутат.

17 жовтня 2019 17:29
'site2018:subscribe.form' is not a component