Тетяна Бахтеєва: В України не буде майбутнього, якщо терміново не зупинити війну на Донбасі і не врятувати життя наших дітей

Тетяна Бахтеєва: В України не буде майбутнього, якщо терміново не зупинити війну на Донбасі і не врятувати життя наших дітей

20 листопада в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а в 1989 році - Конвенцію про права дитини. Захист прав дитини є особливо важливим і актуальним для України. Українцям потрібно прагнути до побудови держави, в якій кожна дитина зможе отримати доступну медичну допомогу, можливість ходити в школу, відчувати себе в безпеці і повністю реалізувати свій потенціал. Про це на своєму Facebook написала екс-народний депутат, Заслужений лікар України Тетяна Бахтеєва.

Вона зазначила, що війна на Донбасі, яка досі триває, ставить під загрозу здоров'я та життя не тільки дорослих, але й дітей.

«З 2014 року через війну загинуло понад 250 дітей, але це консервативна оцінка, а реальні цифри дитячих і дорослих смертей – більші», - повідомила політик.

Крім того, сотні тисяч дітей через війну позбавлені права на нормальне життя, додала Тетяна Бахтеєва.

«За роки конфлікту в Україні знищені та пошкоджені сотні шкіл. Понад 200 тисяч школярів змушені вчитися під час бойових дій. У багатьох школах немає опалення, світла, будівлі шкіл частково зруйновані. Для дітей Донбасу, на відміну від їхніх однолітків, стали не актуальними ігри, покупка комп'ютера, книг, красивого одягу та іграшок. Їх турбує одне питання - чи будуть сьогодні стріляти? Це велика біда і трагедія!» - акцентувала народний депутат.

«У XXI столітті в центрі Європи на очах світової громадськості відбувається гуманітарна катастрофа. Влада зобов'язана припинити цю війну! Не буде майбутнього, якщо не припинити терміново війну і не врятувати життя дітей. Дітям потрібен мир і захист дорослих!» - підкреслила Тетяна Бахтеєва.

20 листопада 2019 14:11
'site2018:subscribe.form' is not a component