Тетяна Бахтеєва: Ціна відсутності контролю з боку Мінохорони над постачанням ліків в Україну – це здоров'я й життя українців

Тетяна Бахтеєва: Ціна відсутності контролю з боку Мінохорони над постачанням ліків в Україну – це здоров'я й життя українців

Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

«Україну накрила хвиля грипу, кору і менінгіту – трьох страшних інфекцій, які вже забирають життя не лише дорослих, але й дітей. У 2018 році в Україні на кір захворіли понад 54 тисячі людей, 16 з них померли. Усього лише за половину січня 2019 року захворіло понад 5 тисяч українців, двоє з них – з летальним кінцем. Окрім катастрофічної ситуації по кору і зростання захворюваності на грип, вже зафіксовані смертельні випадки українців від менінгококової інфекції. І найстрашніше, що все це відбувається в той час, коли гроші українців знаходяться на рахунках міжнародних організацій, відповідальних за закупівлю і постачання лікарських засобів і вакцин в Україну», – наголосила опозиціонер.

За її словами, міжнародні організації на власний розсуд закуповують і поставляють вакцини в Україну, і все це відбувається з мовчазної згоди МОЗ. «Ціна відсутності принципового контролю з боку МОЗ над постачанням та якістю лікарських засобів і вакцин, які поставляються в Україну міжнародними організаціями, – це здоров'я і життя українців і українських дітей», – підкреслила народний депутат.

За її словами, сьогодні МОЗ намагається піаритися на значно запізнілому постачанні вакцин від кору в регіони, де захворюваність вже досягла критичного рівня. «Популісти з команди МОЗ не усвідомлюють, що під час епідемії грипу категорично заборонено прищеплювати людей, а особливо дітей, від кору. Здоров'я і життя українців під загрозою. Необхідно впровадити громадський і парламентський контроль щодо дій нинішньої команди МОЗ, а ще краще – терміново поміняти її на українську, професійну і відповідальну», – резюмувала Тетяна Бахтеєва.

17 січня 2019 10:25
'site2018:subscribe.form' is not a component