Тетяна Бахтеєва: Реформи будуть неможливі, якщо до них допустити людей без освіти та корупціонерів з колишньої влади

Тетяна Бахтеєва: Реформи будуть неможливі, якщо до них допустити людей без освіти та корупціонерів з колишньої влади

Повне неприйняття медичної псевдореформи, проведеної Уляною Супрун, – це послідовна позиція медичної громадськості, лікарів і пацієнтів. Новий Президент України має піти на конструктивний діалог з українськими лікарями. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

За її словами, новообраний Глава держави повинен зустрітися з медиками та вченими. «Медична спільнота України хотіла б взяти участь у проведенні справжніх проукраїнських реформ в охороні здоров'я в тісному контакті з командою Володимира Зеленського. Медичний геноцид народу України необхідно терміново зупинити», – написала Бахтеєва на своїй сторінці в Facebook.

Вона сподівається, що новий Президент ліквідує все те, що робило нестерпним життя людей останні п'ять років. «Володимир Зеленський по-народному, по-українськи відреагував на псевдореформи, які проводить т. в. о. міністра охорони здоров'я. Він заявив: «Якщо якісних ліків немає, якщо нормальних цін на ліки немає, якщо нормальних умов в лікарнях немає, якщо нормальної зарплати у лікарів немає, яка це, нафіг, реформа?» Те, що Володимир Зеленський сказав в обличчя владі, яка пішла в минуле - це крик усього народу України», – розповіла народний депутат.

За її словами, на Зеленського відразу ж накинулися т. в. о. міністра Супрун, «грантоїди» та депутати - лобісти і псевдореформатори. «Супрун кричить, що «не треба поширювати фейки» про її «чудову реформу», і що розпочату нею псевдореформу неможливо буде зупинити незалежно від того, кого українці оберуть своїм Президентом. Супрун має подвійне громадянство, але не має підтвердженого в Україні медичного диплома, і в порушення всіх норм українських законів займає посаду т. в. о. міністра близько двох років», – написала вона.

На думку Бахтеєвої, «грантоїдам» не потрібна Україна, їх турбує збереження «годівниці» в 20 мільярдів гривень, які знаходяться на рахунках міжнародних закупівельних організацій.

«Депутати – лобісти і псевдореформатори – намагаються всіляко «примазатися» до політичної позиції Володимира Зеленського. З вини керівництва МОЗ, «грантоїдів» і депутатів без принципів, які ще вчора підтримували і проштовхували псевдореформу, а сьогодні критикують її результати, ситуація в охороні здоров'я – катастрофічна. Такі вовки в овечій шкурі можуть занапастити і повністю дискредитувати в очах українців будь-які починання команди Зеленського з реформування системи охорони здоров'я. Реформи будуть неможливі, якщо до їх проведення будуть допущені некомпетентні люди, без медичної освіти і безпринципні корупціонери, які вірно служили попередньої влади», – підкреслила Бахтеєва.


22 квітня 2019 13:09
'site2018:subscribe.form' is not a component