Тетяна Бахтеєва: Псевдореформи Міністерства охорони здоров'я фактично позбавляють онкохворих дітей шансів на одужання та повноцінне життя

Тетяна Бахтеєва: Псевдореформи Міністерства охорони здоров'я фактично позбавляють онкохворих дітей шансів на одужання та повноцінне життя

Безвідповідальна політика МОЗ спрямована на ліквідацію медицини та знищення українців. Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Опозиційний політик нагадала, що 15 лютого відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. День боротьби з раком у дітей проводиться більш ніж в 90 країнах під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів.

Тетяна Бахтеєва обурена тим фактом, що робота Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку та референс-лабораторії в «Охматдиті» була паралізована під надуманим приводом нинішньою командою МОЗ. «Фактично всі дії нинішнього керівництва Міністерства охорони здоров'я спрямовані на ліквідацію медицини і знищення українців. Створюється враження, що МОЗ поставив собі за мету – знищити галузь, яка дає шанс одужати онкохворим дітям», – зазначила народний депутат.

Опозиціонер підкреслила, що до псевдореформ в Центрі дитячої онкогематології і ТКМ відсоток тих, хто одужав, становив 73%. «Цей показник відповідав стандартам кращих європейських клінік. «Щорічно проводилося в середньому 25 операцій. З 2004 року пересадку провели 225 пацієнтам, 166 з яких одужали», – акцентувала парламентар.

Відповідно до медичної статистики, за словами народного депутата, щорічно в світі близько 200 тисяч дітей хворіють на рак, половина з них помирає. «Запорукою успішного лікування онкологічних захворювань вважається своєчасна діагностика. Дітей найчастіше вражає лейкемія, або рак крові. У розвинених країнах, де медики забезпечені необхідним діагностичним обладнанням, в даний час одужують троє з чотирьох дітей, хворих на рак», – зазначила вона.

Тетяна Бахтеєва переконана, що Міжнародний день боротьби з раком у дітей – це свято перемоги над раком. «Чужих дітей не існує! Для маленьких пацієнтів, які перемогли та борються з цією страшною недугою, День боротьби з раком – це свято перемоги малюків і дорослих, лікарів, родичів хворих», – підсумувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.


15 лютого 2019 14:37
'site2018:subscribe.form' is not a component