Тетяна Бахтеєва: Програма міжнародних закупівель МОЗ спрямовує гроші українських платників податків в кишені фармацевтичної мафії

Тетяна Бахтеєва: Програма міжнародних закупівель МОЗ спрямовує гроші українських платників податків в кишені фармацевтичної мафії

Аудит Рахункової палати виявив значні порушення в Міністерстві охорони здоров’я під час використання коштів Державного бюджету в процесі реалізації програми «Доступні ліки» в 2017-2018 рр. на яку були витрачені 1,7 мільярда гривень. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

«За висновками Рахункової палати: Кабмін, МОЗ та Держпродспоживслужба не забезпечили належного контролю за формуванням цін на ліки, що призвело до неефективного використання бюджетних коштів. Ризики неефективного використання бюджетних коштів під час реалізації програми «Доступні ліки» в цілому по Україні можуть досягати 154,7 млн. гривень», - зазначила політик.

За її словами, безгосподарність МОЗ призвела до мільйонних збитків бюджету та кримінальних справ. «Програма міжнародних закупівель МОЗ спрямовує гроші українських платників податків в кишені міжнародної фарммафії. Така «робота» МОЗ завдала шкоди економіці України та здоров'ю українців! У всьому світі питання здоров'я та життя людей це - питання національної безпеки!

Геноцид українців командою МОЗ потрібно негайно зупинити, а команду МОЗ терміново замінити, на українську, професійну та відповідальну перед українським народом», - підкреслила Тетяна Бахтєєва.

18 травня 2019 12:16
'site2018:subscribe.form' is not a component