Тетяна Бахтєєва закликала парламент повернути контроль держави за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм

Тетяна Бахтєєва закликала парламент повернути контроль держави за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм

Спалах сальмонельозу - результат повної відсутності контролю держави за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтєєва.

«На цьому тижні у відвідувачів одного з закладів громадського харчування в Миколаєві діагностували сальмонельоз. Двоє з них перебувають у важкому стані, четверо - в стані середньої тяжкості», - зазначила Бахтєєва.

За її словами, через відсутність актуальних законів в Україні нікому контролювати санітарно-епідеміологічне благополуччя населення. Санітарно-епідеміологічна служба були ліквідована постановою Кабміну ще в 2017 році.

«Ботулізм, сальмонельоз, отруєння харчовими продуктами, хвороби дітей і дорослих про які ми дізнаємося з новин - результат повної відсутності контролю держави за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм», - заявила опозиціонер.

Тетяна Бахтєєва - співавтор законопроекту «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». Законопроект вносить зміни до 39 Законів України. Основне завдання законопроекту є приведення санітарного законодавства у відповідність до прийнятої в 2014 році концепції реформування центральних органів виконавчої влади.

У разі підтримки народними депутатами законопроекту, органи державної влади та місцевого самоврядування зможуть ефективно забезпечувати санітарний контроль, який так потрібен Україні», - підкреслила вона.

17 травня 2019 12:08
'site2018:subscribe.form' is not a component