Тетяна Бахтеєва: Постійне зростання тарифів призвело до того, що третина населення країни не в змозі оплачувати послуги ЖКГ

Тетяна Бахтеєва: Постійне зростання тарифів призвело до того, що третина населення країни не в змозі оплачувати послуги ЖКГ

Комунальні платежі сім'ї не повинні перевищувати 15% її доходів. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва. За даними статистики, борги українців за комунальні послуги перевищили суму в 57 мільярдів гривень. За оцінками експертів, ціна на опалення для українців з 2014 року піднялася на 1100%.

На думку Тетяни Бахтеєвої, влада не збирається зупинятися в підвищенні комунальних тарифів, найближчим часом українців зобов'яжуть платити за комунальні послуги ще більше.

«Українці не можуть платити за комунальні послуги, ціни на які зростають космічними темпами. У порівнянні з 2018 роком відсоток оплат за житлово-комунальні послуги скоротився в 1,5 рази», - зазначила народний депутат.

На думку Бахтеєвої, всі комунальні платежі сім'ї не повинні перевищувати 15% її доходів.

«У Туркменістані, який став незалежним, так само, як і Україна в 1991 році, за квартиру площею 200 метрів комунальні послуги складають всього лише 270 гривень! Громадяни цієї країни, якщо вони працюють в бюджетній сфері, отримують квартиру безкоштовно або під мізерний відсоток за кредитом на 30 років», - розповіла вона.

За словами Тетяни Бахтеєвої, систематичне збільшення тарифів владою повністю не відповідає реальним доходам українців і прирікає їх на злидні.

29 квітня 2019 15:24
'site2018:subscribe.form' is not a component