Тетяна Бахтеєва: Поки «грантоїди» МОЗ піаряться на ТБ, кір вбиває українців

Тетяна Бахтеєва: Поки «грантоїди» МОЗ піаряться на ТБ, кір вбиває українців

У той час, як по телевізійним каналам бігають проплачені «грантоїди» та роблять безглузді заяви, вигороджуючи закупівлі МОЗ за участю міжнародних організацій, в Україні збільшується кількість не тільки хворих, а й померлих від кору. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Вона повідомила, що Україна посідає перше місце за кількістю хворих на кір в Європі. З початку року захворіли 41 640 осіб – 19 271 дорослий та 22 369 дитина. З них від ускладнень померло 15 осіб.

«Поки гроші українських платників податків знаходяться на рахунках міжнародних організацій, українці хворіють і вмирають від кору та інших небезпечних захворювань. Всі розсудливі люди розуміють, що кір без перебільшення охопила всю Україну», – зазначила народний депутат.

За її словами, кандидат в президенти Володимир Зеленський дуже правильно підмітив, що «якщо якісних ліків немає, якщо нормальних цін на ліки немає, якщо нормальних умов в лікарнях немає, якщо нормальної зарплати у лікарів немає, яка це нафіг реформа?»

«Псевдореформи потрібно ліквідувати, забезпечити 100% фінансуванням державним медичним програмам і терміново вводити страхову медицину. Команду МОЗ необхідно терміново замінити на українську, професійну і відповідальну перед українським народом», – підкреслила Тетяна Бахтеєва.
24 квітня 2019 09:00
'site2018:subscribe.form' is not a component