Тетяна Бахтеєва: Подорожчання медичних препаратів та їх сумнівна якість – наслідок некомпетентності керівництва МОЗ

Тетяна Бахтеєва: Подорожчання медичних препаратів та їх сумнівна якість – наслідок некомпетентності керівництва МОЗ

Заяви про зниження цін на ліки на 40% – це популізм і відверта брехня керівництва МОЗ. Насправді ліки тільки дорожчають, а їх якість – знижується. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Народний депутат зазначила, що за даними Державної служби статистики ціни на ліки в Україні в середньому зросли на 2% за останній місяць. «Найбільше подорожчали жарознижувальні, знеболюючі препарати та антибіотики. Вітчизняні ліки подорожчали на 2,5%, імпортні – більш ніж на 4%», – написала на своїй сторінці в Facebook опозиційний політик.

Тетяна Бахтеєва обурена брехливими заявами керівництва МОЗ щодо буцімто зниження цін на медичні препарати в Україні за останні п'ять років на 40%. «Подібні й неодноразові заяви – це відвертий обман, некомпетентність і популізм. Інформаційно підтримують цю брехню виключно «грантоїди», які отримують гроші за свій піар псевдореформи», – акцентувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.

За її словами, за останні 5 років ціни на деякі медичні препарати зросли в рази. «До того ж Державна лікарська служба тривалий час перебувала без керівника, і це не могло не позначитися на медичних препаратах, які купують українці», – зазначила опозиціонер.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, саме безвідповідальна політика непрофесійної команди МОЗ призвела до того, що в Україні продають ліки за завищеними цінами, при цьому ще й сумнівної якості.
21 лютого 2019 15:11
'site2018:subscribe.form' is not a component