Тетяна Бахтеєва: Персональним нападкам на мене тільки радію. Значить, інших політичних аргументів у супротивника вже не залишилося

Тетяна Бахтеєва: Персональним нападкам на мене тільки радію. Значить, інших політичних аргументів у супротивника вже не залишилося

Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва прокоментувала неправдиві висловлювання на свою адресу, озвучені народним депутатом Олегом Барною в ефірі «112» каналу 25 січня.

Політик акцентувала увагу на тому, що Олег Барна, будучи сільським головою, систематично порушував Конституцію України, закони України, що призвело до порушення прав і свобод жителів села Нагірянка. «Неможливо уявити, що така невихована та нестримана людина працювала в школі вчителем. Мені також важко назвати принциповим і чесним політиком людину, яку в рідному селі в 2009 році депутати Нагірянської сільської ради достроково усунули від виконання повноважень сільського голови. І я пам'ятаю, що у Верховній Раді через цю справу була створена комісія, яка виявила всі його вищезазначені порушення Конституції та законів України», – написала на своїй сторінці в Facebook Тетяна Бахтеєва.

За словами опозиціонера, ставши народним депутатом, Олег Барна продовжив принижувати та ображати людей, чинити свавілля. «Нецензурна лайка з трибуни Верховної Ради, образи журналістів, бійки в стінах парламенту та під час ефірів телеканалів, активна участь у всіляких скандалах – в цьому весь Барна», – заявила політик.

Тетяна Бахтеєва привела оцінку заявам і діям Олега Барни з боку одного з найстаріших українських політиків – Степана Хмари: «Те, що відбувається в українському парламенті зараз – це огидно. У ньому засіла нахабна, ненаситна, брехлива, малоосвічена шпана, як депутат Олег Барна. Ці горе-депутати голосують те, що замовляє олігархічна мафія».

«Відносно нахабної брехні, яку Барна озвучує в мою адресу, відповім словами Маргарет Тетчер: «Персональним нападкам я тільки радію. Значить, інших політичних аргументів у супротивника вже не залишилося», – підсумувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.
01 березня 2019 15:47
'site2018:subscribe.form' is not a component