Тетяна Бахтеєва: Відсутність соцгарантій та ефективної системи охорони здоров'я призвело до того, що українці просто бояться народжувати дітей

Тетяна Бахтеєва: Відсутність соцгарантій та ефективної системи охорони здоров'я призвело до того, що українці просто бояться народжувати дітей

Населення України продовжує неухильно скорочуватися, і в Україні прогресує демографічна криза, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

За її словами, торік Україна посіла перше місце за смертністю в Європі, а населення країни тільки за офіційними даними скоротилося до 42 мільйонів, за неофіційними - до 32 мільйонів.

«Міжнародний валютний фонд офіційно в огляді МВФ «Перспективи світової економіки» підтвердив, що кількість українців природним чином буде зменшуватися на 1 мільйон за п'ять років. До 2050 року населення України може скоротитися на 18%. Такі дані наводить Організація об'єднаних націй. Один з основних факторів - трудова міграція населення», - зазначила народний депутат.

Тетяна Бахтеєва підкреслила, що за роки незалежності Україна опустилася на 172 місце в світі за рівнем народжуваності. «Відсутність соціальних гарантій та ефективної системи організації охорони здоров'я, які повинна забезпечувати влада, призвели до того, що українці просто бояться народжувати дітей. Молоді, працездатні люди виїжджають з країни за кордон в пошуках гідних умов життя та оплати праці», - додала народний депутат.

За словами Тетяни Бахтеєвої, дані статистики свідчать про те, що населення України продовжує неухильно скорочуватися, і в Україні прогресує демографічна криза.

«За п'ять років чинна влада не зробила нічого, щоб виправити ситуацію. Зараз надія на парламентські вибори. До влади в Україні повинні прийти люди, які знають, як вирішувати проблему. Найголовніше - повернути мир. Буде мир - буде підйом економіки, а значить нові робочі місця, значить додому зможуть повернуться мільйони заробітчан. Це ази, без яких країна приречена на катастрофу», - підсумувала народний депутат.

15 травня 2019 11:37
'site2018:subscribe.form' is not a component