Тетяна Бахтеєва: Відійти в боротьбі курінням – це вчинити злочин проти власного народу

Тетяна Бахтеєва: Відійти в боротьбі курінням – це вчинити злочин проти власного народу

Від хвороб, зумовлених курінням, в Україні щорічно вмирають близько 120 тисяч людей, а в середньому на планеті кожні десять секунд вмирає один запеклий курець. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

За її словами, вживання тютюну є причиною смерті кожної десятої дорослої людини в світі.

«Для України проблема тютюнопаління була й залишається однією з головних загроз здоров'ю людей. Завдяки прийнятому за моєю ініціативою Закону, з 16 грудня 2012 року в Україні значно обмежені місця, де дозволено куріння. Зокрема, всі заклади ресторанного бізнесу стали бездимними», - зазначила народний депутат.

На думку Тетяни Бахтеєвої, цей закон – один з найважливіших за всі роки незалежності України. «Він став історичним кроком у захисті громадського здоров'я. Завдяки його прийняттю в Україні стало на більш ніж 800 тисяч курців менше, а некурящі українці назавжди захищені від тютюнового диму в громадських місцях. Як наслідок, Україна вийшла з Топ-10 країн з найбільшою кількістю курців», - додала вона.

«Підтримувала, підтримую і буду підтримувати Закони, спрямовані на боротьбу з курінням! Зупинятися в цій боротьбі - це вчинити злочин проти власного народу», - підсумувала народний депутат.

31 травня 2019 11:03
'site2018:subscribe.form' is not a component