Тетяна Бахтеєва: Одне з першорядних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – створити всі умови для повноцінного життя людей з обмеженими можливостями здоров'я

Тетяна Бахтеєва: Одне з першорядних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – створити всі умови для повноцінного життя людей з обмеженими можливостями здоров'я

На допомогу для дітей з інвалідністю можна тільки вижити, але не жити повноцінним життям. Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва за підсумками відвідування XI обласного турніру з плавання «Повір у себе» у Слов'янську, 9 лютого.

За словами Тетяни Бахтеєвої, з кожним роком зростає престиж всеукраїнського турніру для дітей з обмеженими можливостями здоров'я. «Повір у себе» – так символічно називаються змагання на призи Героя України, заслуженого майстра спорту Віктора Смирнова. У турнірі брали участь 140 дітей з 18 регіонів України. Цей турнір не має аналогів, і кількість його учасників з кожним роком зростає», – зазначила опозиціонер.

Парламентар обурена, що на допомогу для дітей з інвалідністю можна лише вижити, але не жити повноцінним життям і займатися спортом. Також вона зазначила, що сьогодні в Україні 156 тисяч дітей з обмеженими фізичними можливостями, яким необхідна справжня, а не фіктивна, допомога та підтримка держави. «Давайте не забувати, що чужих дітей не існує. Вважаю своїм обов'язком допомагати дітям, потребуючим підтримки. Учасники турніру прекрасні, уважні, добрі, серед них не може бути «переможців» та «переможених». Кожна дитина в день проведення турніру отримала подарунки. Вони вірять в себе, але їм можна та потрібно допомагати», – закликала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.

Народний депутат звернула увагу на нинішній жалюгідний стан спортзалів в Україні, оснащення яких становить менше 50% від існуючих нормативів, в той час, як оснащення басейнами не дотягує навіть до 9%.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, одне з першорядних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – створити всі умови для повноцінного життя людей з обмеженими можливостями здоров'я. «Також держава повинна створити умови, щоб якомога більше українців проявляли ініціативу, приходили на стадіони та спортивні секції, і підтримували людей з обмеженими фізичними можливостями. Я впевнена, при такому ставленні всередині держави, наші люди зможуть жити повноцінним життям. Наше головне завдання – допомогти їм у цьому, особливо – дітям», – підсумувала народний депутат.


12 лютого 2019 09:58
'site2018:subscribe.form' is not a component