Тетяна Бахтеєва: Нинішня влада позбавила тисячі українських дітей Конституційного права на життя, охорону здоров'я та гідну освіту

Тетяна Бахтеєва: Нинішня влада позбавила тисячі українських дітей Конституційного права на життя, охорону здоров'я та гідну освіту

Здоров'я та життя українців під загрозою через недбалість керівництва Міністерства охорони здоров’я. Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Народний депутат нагадала, в січні 2018 року Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, якщо в області почнуться летальні випадки від кору, то вся відповідальність за це буде на керівництві Міністерства охорони здоров'я. «З початку 2018 року по січень 2019 року в Закарпатській області були зареєстровані 4873 випадки захворювання на кір. Серед захворілих 3851 дитина до 17 років (79%) та 1022 дорослих (21%). 27 жовтня 2018 року в Мукачеві в Закарпатській обласній лікарні від кору помер дванадцятирічний річний хлопчик», – зазначила опозиціонер. 

За її словами, в Мукачеві дітям, яким не провели планову вакцинацію, заборонять відвідувати навчальні заклади. Пізніше Управління освіти, молоді та спорту та відділ охорони здоров'я Мукачівського міськвиконкому зайнялися розробкою відповідних рішень.

Тетяна Бахтеєва вважає шокуючим факт недбалої, безвідповідальної політики керівництва МОЗ. «На початку українські діти були позбавлені свого Конституційного права на здоров'я та безпечне життя через зрив поставок вакцин проти кору в регіон. Тепер їх хочуть позбавити Конституційного права на отримання освіти», – констатувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.

13 лютого 2019 10:38
'site2018:subscribe.form' is not a component