Тетяна Бахтеєва: Нинішня влада робить українців нещасними

Тетяна Бахтеєва: Нинішня влада робить українців нещасними

Війна на Донбасі, економічна криза, відсутність соціальних гарантій та ефективної роботи МОЗ, повна недовіра громадян до влади призвели до того, що українці з кожним роком відчувають себе все більш нещасними. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва, коментуючи результати щорічного рейтингу щасливих країн світу.

У щорічному рейтингу найщасливіших країн світу ООН Україна посіла 133 місце з 156, посівши в рейтингу місце між Чадом і Ефіопією. При складанні рейтингу порівнюється якість життя населення протягом десяти років. Також при проведенні дослідження враховуються такі чинники, як ВВП на душу населення, очікувана тривалість здорового життя, опитування жителів різних країн про рівень їх соціальної підтримки, свободи прийняття рішень, щедрості та сприйнятті корупції.

За словами Тетяни Бахтеєвої, погіршення позицій України в Міжнародному рейтингу щастя – результат проблем, що накопичилися і поглибилися протягом останніх років.

«По-перше, погіршення економічної ситуації і війна на Донбасі, що досі триває. По-друге, показник середньої тривалості здорового життя. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в Україні середня тривалість здорового життя становить 64,1 року, тоді як в Польщі – 68,7, Румунії – 66,8, Чехії – 69,4. У країнах Західної Європи цей показник перевищує 70 років. По-третє, одними з найгірших в рейтингу виявилися показники свободи життєвого вибору і сприйняття корупції», – підкреслила народний депутат.

Більшість українців не довіряють нинішній владі. Тільки її повне перезавантаження після виборів і зміна як зовнішнього, так і внутрішнього курсу України зможуть зробити громадян нашої країни більш щасливими, вважає Тетяна Бахтеєва.


21 березня 2019 13:02
'site2018:subscribe.form' is not a component