Тетяна Бахтеєва: МОЗ ставить на українських студентах-медиках експерименти, в результаті яких більшість з них залишаться без дипломів

Тетяна Бахтеєва: МОЗ ставить на українських студентах-медиках експерименти, в результаті яких більшість з них залишаться без дипломів

В Україні розгорівся скандал, пов'язаний зі здачею студентами медичних вузів американського тесту IFOM. Головна проблема полягає в тому, що тест IFOM не відповідає навчальним програмам, за якими студенти вчилися всі три роки, - повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

Вона розповіла, що студенти медичних ВНЗ три роки навчалися за українською програмою, а тести складатимуть за американською.

«Чи не верх це некомпетентності керівництва МОЗ та цинізму його «керівника», який має американське коріння!? Студентів, які не здадуть новий американський тест, виключать з університету», - зазначила народний депутат.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, спочатку необхідно змінити навчальні програми, а вже потім давати студентам подібні тести.

«МОЗ ставить на українських студентах-медиках експерименти, в результаті яких більшість з них просто залишаться без дипломів. Це неприпустимо!» - підкреслила політик.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, псевдореформу медицини потрібно негайно зупинити, а команду МОЗ терміново замінити на українську професійну. «Влада просто зобов'язана захистити українських дітей від непрофесіоналізму та некомпетентності керівництва МОЗ і не дозволити цим «Мадагаскарським пінгвінам» вкрасти мрію тисяч українських дітей стати лікарями!» - підсумувала Бахтеєва.

23 травня 2019 13:56
'site2018:subscribe.form' is not a component