Тетяна Бахтеєва: Міни та нерозірвані боєприпаси загрожують двом мільйонам жителям Донбасу

Тетяна Бахтеєва: Міни та нерозірвані боєприпаси загрожують двом мільйонам жителям Донбасу

Україна входить до числа країн з найбільшою у світі кількістю жертв від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни. Зупинити війну та знищити її смертельне «відлуння» – головне завдання нової влади. У цьому впевнена народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

«Більше 56 цивільних осіб загинули і 158 отримали поранення в результаті спрацьовування мін та боєприпасів на Донбасі за два роки. Нерозірвані міни та боєприпаси загрожують життю двох мільйонів чоловік на Сході України, становлять загрозу життєво важливим об'єктам інфраструктури, перешкоджають свободі пересування, перекривають доступ до засобів існування та обмежують можливості для дозвілля дітей», – заявила народний депутат.

Вона назвала неприпустимою ситуацію, коли в XXI столітті в центрі Європи рвуться снаряди та міни, гинуть і отримують травми мирні люди, плачуть матері та їхні діти.

«Для жителів Сходу України мир – це найголовніше бажання. Українці на виборах Президента голосували саме за встановлення миру. Тому Володимир Зеленський та його команда просто зобов'язані зупинити війну», – підкреслила Тетяна Бахтеєва.
24 квітня 2019 13:15
'site2018:subscribe.form' is not a component