Тетяна Бахтеєва: Катастрофічне скорочення населення – наслідок бездумних реформ нинішньої влади

Тетяна Бахтеєва: Катастрофічне скорочення населення – наслідок бездумних реформ нинішньої влади

Дані статистики ООН свідчать про те, що населення України продовжує неухильно скорочуватися – країну «з'їдає» демографічна криза. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Народний депутат зазначила, що з кожним роком населення країни неухильно зменшується. «За даними Державної служби статистики України, за рік населення України скоротилося більше, ніж на 200 тисяч осіб. На січень 2019 року чисельність населення України становить трохи більше 42 мільйонів 153 тисяч осіб. Тільки з грудня 2018 по січень 2019 року населення України скоротилося більш ніж на 20 тисяч осіб. На 100 померлих українців припадає лише 57 живонароджених», – написала на своїй сторінці в Facebook Тетяна Бахтеєва.

На думку політика, однією з головних причин скорочення чисельності населення є п'ятирічна війна на Сході України. «За даними Міністерства закордонних справ України, за 5 років військового конфлікту на Сході країни загинули понад 13 тисяч громадян України, поранення отримали близько 30 тисяч, 1,5 млн стали вимушеними переселенцями», – зазначила вона.

Опозиціонер акцентувала увагу на тому, що за прогнозами ООН до 2050 року населення України може скоротитися на 18%. І один з основних чинників майбутньої демографічної катастрофи – трудова міграція населення.

Тетяна Бахтеєва переконана, для подолання демографічної кризи необхідно терміново замінити нинішню некомпетентну владу командою професіоналів, які, запровадивши реально працюючі реформи, відновлять економіку країни. «Потрібно негайно зупинити війну, відродити економіку, створити нові робочі місця, провести не популістські, а справжні й потрібні реформи. У Програмі «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» Олександра Вілкула прописані всі нюанси та кроки для вирішення цих завдань. Тільки перемога кандидата в Президенти від опозиції і команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зможе зупинити сповзання нашої країни до демографічного катаклізму», – підсумувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.

23 лютого 2019 12:13
'site2018:subscribe.form' is not a component