Тетяна Бахтеєва: Якісні зміни в українській медицині за нинішньої влади неможливі

Тетяна Бахтеєва: Якісні зміни в українській медицині за нинішньої влади неможливі

Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

«У програмному виступі Олександра Вілкула на форумі опозиційних сил «За мир та розвиток», який відбувся 20 січня в Запоріжжі, прозвучала велика кількість розумних і важливих пропозицій щодо необхідних країні перетворень. Одна з найважливіших ідей, озвучених там – це введення обов'язкового медичного страхування. Мною подано до парламенту і зареєстровано законопроект №9163 «Про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні» від 04.10.2018 року. Його основна мета – побудова в Україні бюджетно-страхової моделі фінансування охорони здоров'я та введення обов'язкового медичного страхування. Даним законопроектом буде впроваджена система державних гарантій, згідно з якою будуть застраховані всі громадяни України», – зазначила Тетяна Бахтеєва.

Народний депутат вважає, що медична реформа Супрун – це абсолютно невдала спроба пристосувати американську систему охорони здоров'я, яка сама по собі не є ідеалом, до наших умов. «Для нас спроба впровадження такої «реформи» означає тільки одне – зняття державою з себе будь-якої відповідальності за здоров'я людей. Такий підхід нинішньої влади до охорони здоров'я – це геноцид українського народу», – підкреслила опозиційний політик.

«Для того, щоб щось змінити в кращу сторону, потрібна політична воля народних депутатів, прем'єр-міністра і президента країни. При сьогоднішній владі це, на жаль, неможливо. Після перемоги на виборах Олександра Вілкула ця ганебна медична «реформа» буде згорнута, а українці нарешті отримають дійсно якісну систему охорони здоров'я», – резюмувала Тетяна Бахтеєва.

24 січня 2019 16:25
'site2018:subscribe.form' is not a component