Тетяна Бахтеєва: Якісна медична допомога – одна з головних умов для подолання демографічної кризи в Україні

Тетяна Бахтеєва: Якісна медична допомога – одна з головних умов для подолання демографічної кризи в Україні

За роки незалежності Україна опустилася на 172 місце в світі за рівнем народжуваності. Експерименти влади в соціальній сфері та охороні здоров'я, крах економіки – головні причини того, що українці не хочуть народжувати дітей. Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

Вона повідомила, що згідно з прогнозами звіту ООН «Перспективи світового народонаселення» за 2019 рік населення України до 2050 року скоротиться на 19,9%, В цілому ж, в найближчі 30 років населення планети збільшиться на 2 млрд людей – до 9,7 млрд. Середня ж тривалість життя дитини, яка народилася сьогодні в одній з найменш розвинених країн, буде приблизно на 7 років коротшою, ніж у дитини, народженої в розвиненій країні.

«Відсутність соціальних гарантій та ефективної системи організації охорони здоров'я призвели до того, що українці просто бояться народжувати дітей, з огляду на відсутність матеріальної можливості та якісної медичної допомоги», – заявила народний депутат.

Вона підкреслила, що з року в рік безліч українців вмирають від відсутності ліків, вакцин і невміння команди МОЗ організувати населенню України доступну та якісну медичну допомогу.

«Команду МОЗ необхідно терміново замінити на проукраїнську і професійну. Якісна і доступна медична допомога населенню – одна з основних умов подолання демографічної кризи в Україні», – резюмувала Тетяна Бахтеєва.

19 червня 2019 18:38
'site2018:subscribe.form' is not a component