Тетяна Бахтеєва: Обравши президентом Олександра Вілкула, ми зможемо гарантувати мир, розвиток та процвітання для України

Тетяна Бахтеєва: Обравши президентом Олександра Вілкула, ми зможемо гарантувати мир, розвиток та процвітання для України

Програма Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» дозволить повернути Україну на шлях економічного зростання, соціального благополуччя та забезпечити її процвітання. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

«Олександр Вілкул йде в президенти з дуже сильною та потрібною для нашої країни програмою. Я як лікар безумовно підтримую все що, стосується охорони здоров'я. Тому що сьогодні реформа Супрун - глибоко антинародна. Вона не працює в нашій країні», - зазначила народний депутат.

За її словами, реалізувавши програму Олександра Вілкула, можна виправити все те, що за чотири роки накоїла нинішня влада.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробив величезну роботу: підготував закони, що стосуються правильного реформування галузі охорони здоров'я. Тому що реформа Супрун - це британська та американська форми. Вони для нас абсолютно неприйнятні. В її реформі відсутня головна мета нашої Конституції - захист кожної людини, її здоров'я та життя. Тому ми підготували законопроект №9163 про обов'язкове державне медичне страхування. Його ухвалення дозволить державі застрахувати всіх пенсіонерів, дітей, військовослужбовців, лікарів, вчителів – всю бюджетну сферу. А тому, хто працює на підприємстві, страховку оплатить роботодавець. Це та система, яка нам дуже підійде», - зазначила народний депутат.

Тетяна Бахтеєва підкреслила, що ухвалення закону про обов'язкове державне медичне страхування вимагає політичної волі. «Це стосується Президента, парламенту та Кабінету Міністрів. Тому я дуже сподіваюся, що саме Олександр Вілкул стане Президентом України. Так ми забезпечимо мир та житимемо в гідній та процвітаючій країні», - підсумувала опозиційний політик.
20 січня 2019 18:07
'site2018:subscribe.form' is not a component