Тетяна Бахтеєва: Через псевдореформи нинішньої влади в Україні прогресує демографічна криза

Тетяна Бахтеєва: Через псевдореформи нинішньої влади в Україні прогресує демографічна криза

Відсутність соціальних гарантій та ефективної роботи МОЗ призвело до того, що сім'ї бояться заводити дітей. Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

Опозиціонер зазначила, що за даними щорічного дослідження «Якість життя країн-2019», Україна опинилася на 62 місці серед 71 країни світу за рівнем життя. «Перші три місця в рейтингу якості життя зайняли Данія, Швейцарія та Фінляндія. Україна виявилася найнижчою за якістю життя серед сусідніх країн. Наприклад, Білорусь займає 37-е місце, Литва опинилася на 29-ому, Латвія – на 34-ому, а Польща – на 35-ому місці», – підкреслила народний депутат.

За словами опозиційного політика, населення країни продовжує неухильно скорочуватися – в Україні прогресує демографічна криза. «На 100 померлих українців припадає 59 народжених. За роки незалежності Україна опустилася на 172 місце в світі за рівнем народжуваності», – акцентувала вона.

Тетяна Бахтеєва переконана, що відсутність соціальних гарантій та ефективної роботи МОЗ, які зобов'язана забезпечувати нинішня влада, призвело до того, що українці просто бояться народжувати дітей. «Молоді, працездатні люди виїжджають з країни за кордон в пошуках гідних умов життя та оплати праці. Понад 60% громадян, які залишилися в Україні, фактично не можуть дозволити собі правильно харчуватися та лікуватися через мізерні зарплати і пенсії. Після перемоги Олександра Вілкула можна буде виправити все те, що за чотири роки натворила нинішня влада», – констатувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.
20 лютого 2019 10:08
'site2018:subscribe.form' is not a component