Тетяна Бахтеєва: Держава зобов'язана максимально підтримати українців, яким війна зламала життя

Тетяна Бахтеєва: Держава зобов'язана максимально підтримати українців, яким війна зламала життя

За даними останніх соціологічних досліджень Міжнародної організації з міграції всього лише 12% вимушених переселенців мають своє житло. У той же час, загальний розмір допомоги, що виділяється на сім'ю переселенців, не перевищує 3 тисяч гривень. Українці, які втратили все через війну, повинні отримати особливу турботу держави. Влада зобов'язана, нарешті, повернуться обличчям до вимушеним переселенцям і дати їм все необхідне для життя. Про це на своїй сторінці в Facebook написала екс-народний депутат Тетяна Бахтеєва.

Вона повідомила, що більшість переселенців орендують квартири або живуть з родичами і в центрах колективного проживання. На кошти, які виділяє держава, неможливо не тільки придбати власне житло, але навіть його орендувати.

Крім того, громадяни України, які стали переселенцями, вмирають від нестачі ліків, загострення хронічних захворювань і важких психологічних травм.

«Молоді пари переселенців вкрай рідко замислюються про народження дитини. У них одне питання: як вижити самим і не померти з голоду. Такий стан справ істотно впливає на і так катастрофічну демографічну ситуацію в Україні», - зазначила Тетяна Бахтеєва.

Вона підкреслила, що в обставинах, які склалися, влада зобов'язана повернутися обличчям до вимушених переселенців.

«Громадяни України, які через війну втратили все, повинні отримати не просто гарантований Конституцією обсяг медичної допомоги та соціального захисту, а особливу турботу держави! Україні потрібен мир!» - резюмувала екс-народний депутат.

11 жовтня 2019 13:33
'site2018:subscribe.form' is not a component