Тетяна Бахтеєва: Якби у мене була можливість усунути Супрун від виконання обов'язків, я б зробила це ще два роки тому

Тетяна Бахтеєва: Якби у мене була можливість усунути Супрун від виконання обов'язків, я б зробила це ще два роки тому

Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва прокоментувала опубліковану деякими ЗМІ інформацію про те, що нібито вона та Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський були причетні до рішення суду про відсторонення Супрун від виконання обов'язків т. в. о. голови МОЗ.

«В Інтернеті була опублікована неправдива та брехлива інформація про нібито мою та народного депутата Вадима Новинського причетність до рішення Окружного адміністративного суду Києва про відсторонення т. в. о. міністра охорони здоров'я Супрун від виконання обов'язків. Особи, які стоять за цією цинічною та мерзенною брехнею, не мають ані честі, ані совісті, і взагалі нічого, окрім бруду», –  заявила народний депутат.

Вона зазначила, що якби у неї була можливість усунути т. в. о. міністра охорони здоров'я від роботи, вона зробила б це ще 2 роки та 4 місяці тому, коли Супрун тільки зайняла свою посаду. «Я особисто та багато українських лікарів і пацієнтів – простих громадян України – віддали б свої гроші, якби вони посприяли тому, щоб «гастролерка» Супрун не тільки була відсторонена від посади т. в. о. міністра МОЗ, а й назавжди покинула Україну», – підкреслила Тетяна Бахтеєва.

07 лютого 2019 11:12
'site2018:subscribe.form' is not a component