Тетяна Бахтеєва: Епідемія кору в країні – це розплата здоров'ям українців за помилки бездарної політики нинішньої влади

Тетяна Бахтеєва: Епідемія кору в країні – це розплата здоров'ям українців за помилки бездарної політики нинішньої влади

Юридична тяганина заважає т. в. о. МОЗ Супрун оголосити епідемію кору в Україні. Тому в країні оголошена так звана «спецоперація з підвищення рівня імунізації населення». Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

За її словами, ситуація із захворюваністю на кір в Україні останнім часом тільки посилилася. «В Україні страшна епідемія кору. Тільки впродовж минулого тижня захворіло 3279 чоловік, з яких 1350 дорослих і 1929 дітей. Один дорослий помер від ускладнень цього захворювання. Цього року на кір захворіли понад 11000 чоловік, 6 випадків з летальним кінцем, два з них – діти», - відзначила опозиційний політик.

Порівнюючи ситуацію із захворюваністю на кір в Україні та інших країнах, парламентар підкреслила, що, наприклад, в штаті Орегон (США) захворіли всього 22 людини, але вже була оголошена надзвичайна ситуація. В Грузії захворіло близько 700 чоловік, і влада країни визнала, що це епідемічний спалах. «Тим часом в Україні через безвідповідальну політику не проукраїнської Супрун для оголошення епідемії, за її словами, спочатку потрібно зібрати юридичні документи. Таким чином, замість прийняття термінових і невідкладних дій з порятунку здоров'я і життя українців, триватиме сумнівна «спецоперація», – констатувала народний депутат.

Тетяна Бахтеєва вважає шокуючим той факт, що через бездіяльність нинішньої бездарної політики т. в. о. МОЗ Супрун та її непрофесійної команди, темпи зараження на кір в Україні набирають колосальних масштабів.

За переконанням опозиційного політика, здоров’я та життя українців абсолютно байдужі нинішній владі, інакше МОЗ не закликало б вакцинуватися людей під час епідемії. «Вакцинація від кору за таких умов може призвести до непоправного результату через різке зниження імунітету. Це порушення усіх епідемічних норм», – резюмувала Тетяна Бахтеєва.
28 січня 2019 15:10
'site2018:subscribe.form' is not a component