Тетяна Бахтеєва: Епідемія кору – наслідок несвоєчасної поставки вакцин в регіони МОЗ

Тетяна Бахтеєва: Епідемія кору – наслідок несвоєчасної поставки вакцин в регіони МОЗ

Псевдореформаторів МОЗ необхідно терміново замінити на відповідальну перед українським народом команду професіоналів. Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

За її словами, в той час, як керівництво МОЗ продовжує переговори щодо закупівель вакцин, а проплачені «грантоїди» роздають інтерв'ю ЗМІ, з початку 2019 року в Україні зафіксовано дев'ять смертельних випадків від кору, один з них – в Києві. «Серед померлих – дві дитини. З початку 2019 року кількість хворих на кір перевищила 18 тисяч українців. У 2018 році на кір захворіли понад 55 тисяч осіб», – зазначила опозиціонер.

Народний депутат зазначила, що в цей же час «грантоїди» бігають по телеканалам і виправдовують керівництво МОЗ, яке здійснює запізнілі закупівлі вакцин за участю міжнародних організацій.

На переконання Тетяни Бахтеєвої, епідемія кору – це наслідок несвоєчасної поставки вакцин в регіони України МОЗ. «Здоров'я і життя українців керівництву МОЗ абсолютно байдужі. Псевдореформаторів МОЗ необхідно терміново замінити на відповідальну перед
українським народом команду професіоналів», – резюмувала член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я.
19 лютого 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component