Тетяна Бахтеєва: Понад мільйон онкохворих в Україні - результат хронічного бюджетного недофінансування профілактики і лікування онкологічних захворювань

Тетяна Бахтеєва: Понад мільйон онкохворих в Україні - результат хронічного бюджетного недофінансування профілактики і лікування онкологічних захворювань

На початок 2019 року в Україні зареєстровано 1 042 860 хворих на злоякісні новоутворення, а це значить, що на 100 тисяч населення України припадає 2470 людей із злоякісними новоутвореннями. Кількість хворих дітей на злоякісну онкологію за останні п'ять років зросла майже на 14%. Ці страшні цифри - результат хронічного бюджетного недофінансування в Україні профілактики і лікування онкологічних захворювань. Про це заявила екс-народний депутат Тетяна Бахтеєва.

Вона зазначила, що українські лікарі можуть не гірше від закордонних колег боротися з раком, але їм необхідно сучасне медичне обладнання та фінансування загальновизнаних стандартів протоколів лікування онкохворих.

«Для досягнення відчутних результатів у боротьбі з лікуванням і профілактикою раку у дітей в Україні необхідно 100% фінансування державних медичних програм по боротьбі з дитячими і дорослими онкологічними захворюваннями, а так само фінансування в повному обсязі Національного інституту раку, обласних онкологічних диспансерів», - вважає політик.

Тетяна Бахтеєва акцентувала, що держава вважається сильною і успішною, коли вкладає сили і ресурси в здоров'я і розвиток дітей. «Кожна дитина, народжена в Україні - національне надбання! Необхідно зробити все для ранньої діагностики та ефективного лікування онкологічних захворювань у дітей і дорослих в Україні. Бажаю кожній дитині та дорослому бути здоровим і щасливим!» - підкреслила екс-народний депутат.

23 жовтня 2019 16:12
'site2018:subscribe.form' is not a component