Тетяна Бахтеєва: 3,5 мільйона українців постраждали від військових дій на Донбасі

Тетяна Бахтеєва: 3,5 мільйона українців постраждали від військових дій на Донбасі

Шостий рік в Україні йде війна. Вона веде свій кривавий рахунок людських смертей та болю, сліз матерів і дітей, розбитих доль людей, які ще зовсім недавно жили щасливим і мирним життям. Поламані долі, смерть і горе стоять за кожним українцем, якого обпекла війна. Україні та Донбасу терміново потрібні мир. На цьому акцентувала екс-народний депутат Тетяна Бахтеєва

Вона зазначила, що за останніми повідомленнями ООН через військові дії на Донбасі загинули понад 3300 мирних жителів, близько 9000 цивільних осіб отримали поранення і були травмовані, 1,3 мільйона чоловік стали внутрішніми переселенцями, а 3,5 мільйона чоловік потребують допомоги.

«Це трагічні та дуже гіркі цифри! У реальності кількість постраждалих, загиблих, які втратили домівку, значно вища, далеко не всіх постраждалих від війни змогли «перерахувати» європейські партнери», - акцентувала Тетяна Бахтеєва.

«Смерть і горе стоять за долею кожного українця, сім’ю якого обпекла війна. Донбасу терміново потрібен мир!» - підкреслила екс-народний депутат.

06 листопада 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component