Святіший Патріарх Кирил під час зустрічі з Вадимом Новинським передав благословення українському народу

Святіший Патріарх Кирил під час зустрічі з Вадимом Новинським передав благословення українському народу

Лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, перебуваючи з візитом з нагоди святкування дня пам'яті преподобного Сергія Радонезького в Свято-Троїцькій Сергієвій Лаврі (м. Сергієв Посад Московської області, РФ) в складі делегації Української Православної Церкви, звернувся за благословенням до Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила:

«Ваша Святосте, просимо Вашого Патріаршого благословення богохранимій країні нашій Україні та боголюбимому українському народу», - сказав Вадим Новинський.

Предстоятель Російської Православної Церкви Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, благословляючи український народ, сказав:

«І Україна - свята земля, і народ український кожен день в моєму серці та моїх молитвах. І коли лунають звістки про скорботи, які осягають наших вірних людей, що зберігають канонічне православ'я, серце моє піддається ще більшим випробуванням. Але знаю, що жодна скорбота та жодна сльозинка, пролита за Господа і за ту велику справу освячення народу нашого та порятунку його, яке здійснює наша Церква, - жодна сльозинка не забута у Господа. І у відповідь на цю сльозинку ми отримуємо і в цьому житті розраду та допомогу, і відкриває вона перед нами врата Вічності.

Я хотів би всіх вас, мої дорогі, підтримати на тому шляху, який ви обрали. Єдиний вірний шлях – бути з Церквою Господа та Бога, яку Він здобував Своєю кров'ю. Не з квазі-церквою, не з організацією, що іменує себе церквою, а з реальним Тілом Христовим. І тоді спілкування в цьому Тілі Христовому один з одним, а найбільше з самим Господом, зміцнюватиме нас та допомагатиме долати труднощі, якими, на жаль, достатньо позначений сьогодні історичний шлях улюбленої для мене України. Але ми віримо, що пройде ніч і настане день. Бережи вас усіх Господь!»


18 липня 2019 19:34
'site2018:subscribe.form' is not a component