Светлана Фабрикант: Трагедия 2 мая – это шрам на сердце Одессы

Светлана Фабрикант: Трагедия 2 мая – это шрам на сердце Одессы

Світлана Фабрикант: Трагедія 2 травня - це шрам на серці Одеси

2 травня – це шрам на серці Одеси, який може залікувати тільки відкрите справжнє розслідування із зазначенням тих, хто допустив цю трагедію. Про це заявила народний депутат VII скликання, довірена особа кандидата в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула Світлана Фабрикант в рамках Форуму «Опозиційна Одеса».

«Я не припиню говорити про трагедію 2 травня. Цей біль сам собою не зійде. 2 травня – це шрам на серці Одеси, який може залікувати тільки відкрите справжнє розслідування із зазначенням тих, хто допустив цю трагедію», - зазначила опозиціонер.

Світлана Фабрикант закликала учасників Форуму «Опозиційна Одеса» разом протистояти численним спробам влади всіма засобами змусити замовкнути тих громадян України, які незадоволені діями президента, Кабміну та правлячої коаліції і не довіряють нинішньому керівництву країни.

«Регіони повинні отримати право на свободу при визначенні гуманітарної, культурно-історичної та мовної політики. Це дозволить самостійно визначати: які свята святкувати; які пам'ятники ставити; як називатимуться вулиці. Вони забороняють нам відзначати 9 Травня. Нам забороняють, а ми виходимо! І з кожним роком на Алею Слави в Одесі приходять все більше й більше людей! Мова, якою з нами заговорила мама, на рівні підсвідомості є для нас найбільш природною. Я можу спілкуватися російською, але, ніхто не може мені заборонити думати, говорити й читати книги своїм онукам російською мовою. Приходячи зараз на кладовище до рідних та близьких, ми бачимо написи російською мовою. Це моя рідна мова, як і у багатьох із вас. Це наше конституційне право, і ми будемо його захищати!» - заявила з трибуни форуму Світлана Фабрикант.

Нагадаємо, що 1 березня в Одесі відбувся Форум «Опозиційна Одеса». Цей з'їзд об'єднав сотні прихильників політсили «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку», які підтримали кандидата в президенти України Олександра Вілкула. Серед присутніх - народні депутати, представники місцевого самоврядування, духовенства, бізнесу, світу культури, науки, експерти та громадські діячі, звичайні вчителі, медики та представники багатьох інших професій з різних районів Одеської області. Всі ті, хто розуміють, що єдино вірний курс для України та українців - шлях миру, творення та розвитку.

Почесним гостем Форуму «Опозиційна Одеса» став голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. За підсумком Форуму учасники прийняли резолюцію та одноголосно проголосували за те, щоб не дати чинному президенту та його команді жодного шансу переобратися на новий термін.

04 березня 2019 14:12
'site2018:subscribe.form' is not a component