Світлана Фабрикант: Нинішня влада займається передвиборним популізмом, а не вирішенням реальних проблем українців

Світлана Фабрикант: Нинішня влада займається передвиборним популізмом, а не вирішенням реальних проблем українців

Законодавчі ініціативи, які покликані поліпшити життя громадян, не реалізуються через відсутність політичної волі влади. Про це в інтерв'ю газеті «Сегодня» заявила політик, довірена особа кандидата в Президенти Олександра Вілкула Світлана Фабрикант.

Коментуючи зміни до Конституції щодо закріплення курсу України на ЄС та НАТО, політик зазначила, що такі питання парламент не повинен був вирішувати без урахування думки людей. «Депутати занадто багато на себе взяли, адже коли змінюється державний курс, перш за все, потрібно запитати у того, для кого це робиться – у громадян України. З цього питання повинен був відбутися референдум, але далася взнаки така собі передвиборча гарячка. Власне, відбулося наруга над Конституцією України і над нами, громадянами. Це рішення точно не своєчасне. Я – прихильник позаблокового статусу України: ми повинні бути самостійними і самодостатніми», – підкреслила вона.

За словами Світлани Фабрикант, люди звертаються до неї за порадою і допомогою, і частіше за все від них вона чує питання «як вижити?». «Комусь потрібні гроші на ліки, навчання, та й сьогодні багатьом просто не вистачає коштів на комунальні платежі. Бізнес же, наприклад, сподівався, що ослабне якийсь тиск фіскальних органів. А фактично нічого не змінилося – є все той же «план» у податківців. І наслідки сумні: наприклад, в Одесі багато людей приймають важке для себе рішення і виїжджають з країни. Вони забирають сім'ї, згортають бізнес», – зазначила вона.

Політик вважає, що проблему масштабної еміграції українців можна вирішити, але для цього потрібна політична воля. «По-перше, влада повинна поважати своїх громадян. А по-друге, закони повинні не просто прийматися, але й працювати. Є хороші законодавчі ініціативи, вже прийняті, які просто не реалізуються, адже на це потрібна політична воля. Крім того, важливо зупинити війну. Адже окрім малого, середнього бізнесу та людей, які зайняті виживанням тут, є ще ті, хто створював великі підприємства, давав робочі місця. Тепер вони дивляться на нашу країну з-за різних кордонів і чекають, коли ж тут, щось зміниться, і можна буде повернутися», – акцентувала довірена особа Олександра Вілкула.

«Люди повірять кандидату-практику, з невигаданою програмою, який розуміє, що він хоче зробити і вже довів, що він може щось зробити. Люди хочуть бачити не базік, а людину, яка живе як вони і розуміє їхні проблеми. Це має бути людина, яка знайде можливість не розділяти нас, а зупинити війну і реально зайнятися економікою. І його підтримає не тільки Південь. Я визначилася зі своїм вибором, для мене це – Олександр Вілкул», – підкреслила Світлана Фабрикант.

15 лютого 2019 15:37
'site2018:subscribe.form' is not a component