Світлана Фабрикант: Тільки об'єднана опозиція здатна перемогти «партію війни» та популістів, які прагнуть влади

Світлана Фабрикант: Тільки об'єднана опозиція здатна перемогти «партію війни» та популістів, які прагнуть влади

Тільки у об'єднаної опозиції є реальний шанс перемогти на виборах та реалізувати побажання простих українців. Про це заявила опозиційний політик, народний депутат України VII скликання Світлана Фабрикант на Форумі об'єднаних опозиційних сил «Довіряй Ділам».

Вона розповіла, що уважно вивчила десять передвиборчих з'їздів інших українських партій. «Десь збираються любителі війни, десь збирається молодь без досвіду, десь прихильники дуже активних націоналістичних дій. А тут зібралися професіонали. Люди, які знають, що потрібно робити. Тут зібралися люди, яким ми з вами довіримо нашу країну на найближчі роки», - заявила Світлана Фабрикант.

Опозиціонер зазначила, що українці не хочуть чогось феноменального - всього лише простих, зрозумілих кожній людині речей. «Ми хочемо миру. Ми хочемо, щоб наші сім'ї були повними, спокійними, щоб вони не втрачали своїх дітей - не тільки на війні, але й не відправляли своїх дітей за кордон, тому що тут їм ніде працювати», - сказала політик.

Вона підкреслила, що тільки у об'єднаної опозиції є реальний шанс перемогти на виборах. «Знаєте, як кажуть, один прутик легко зламати. Я не боюся того, що мені скажуть, що «ти порівняла нас з мітлою». Так, ми - та мітла, яка вимете весь бруд з нашої країни. Наш будинок буде чистим, в достатку, щасливим, а наша країна - буде сильною», - резюмувала Світлана Фабрикант.

10 червня 2019 20:13
'site2018:subscribe.form' is not a component