Світлана Фабрикант: Нових облич в Кабміні ми зараз не побачимо, але такі, як Супрун, повинні піти

Світлана Фабрикант: Нових облич в Кабміні ми зараз не побачимо, але такі, як Супрун, повинні піти

Про це завила опозиційний політик, народний депутат України VII скликання Світлана Фабрикант в ефірі телеканалу «НАШ».

На думку політика, нова система виборів і скасування «мажоритарки» - це вимога суспільства і українців, які проголосували за нового президента. Однак не всі нинішні парламентарії і політичні партії, впевнена Світлана Фабрикант, готові розділити цей виклик.

«Ми живемо в дивовижній країні: коли потрібно, коаліції немає. Коли потрібно, у нас, виявляється, коаліція є. І, як вона проголосує, так, в загальному, і буде прийматися рішення. Рішення про дострокові вибори можна називати по-різному: що це популізм і загравання з виборцями. Але люди цього хочуть, люди змінили сьогодні хід історії в нашій країні і, я впевнена, нинішні парламентарії проголосують за зміну до виборчого законодавства», - заявила Світлана Фабрикант.

На думку представниці опозиції, ще одним маркером для українців стане рішення Зеленського з кадрових питань в уряді.

«Що стосується того, хто буде виконувати обов'язки глави Кабінету Міністрів, і хто залишиться на посадах міністрів: ми бачимо, що багато хто перевзувається, що вони готові виконувати свої обов'язки до якогось терміну, але нових облич, думаю, ми поки не побачимо. Ніхто не захоче бути тимчасовим правителем до нових виборів. Адже всі розуміють, що тільки після нових виборів з'являться ті люди, які повноцінно виконуватимуть обов'язки. Тому зараз, можливо, багато хто залишиться. Але такі, як Супрун, повинні піти», - підкреслила Світлана Фабрикант.

Коментуючи новину про початок розслідування справи за обвинуваченням Порошенко в державній зраді, представниця Одеси зазначила, що від нової влади очікує справедливого розслідування одеської трагедії, що сталася 2 травня 2014 року, і подій на Майдані.

22 травня 2019 12:11
'site2018:subscribe.form' is not a component