Світлана Фабрикант: 31 березня ми відправимо Порошенка на політичний смітник, гідно оцінивши його діяльність

Світлана Фабрикант: 31 березня ми відправимо Порошенка на політичний смітник, гідно оцінивши його діяльність

Криза в Україні продовжує розвиватися через те, що нинішні правителі приділяють більше уваги інтересам своїх іноземних політичних кураторів, ніж проблемам власної держави та населення, а розпіарені «реформи» спрямовані не на поліпшення рівня життя українців, а на вирішення бізнес-інтересів самої влади.

Такі невтішні підсумки управління Порошенка країною підвела Світлана Фабрикант, довірена особа Олександра Вілкула, кандидата в президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на зустрічі з жителями північних районів Одеської області.

На думку Світлани Фабрикант, на тлі конфлікту на Сході України наближені до президента політики стають фігурантами розслідувань антикорупційних бюро та прокуратур різних рівнів. При цьому вседозволеність багатьох близьких до президента та його оточення бізнесменів фактично безмежна, в парламенті - хаос, який сповідують провладні політичні сили, на державному рівні відсутні цілеспрямовані стратегії розвитку різних сфер держави, а Україна стає лідером практично всіх світових «антирейтингів».

До цього жителі нинішнього Подольська додали ще одну нав'язувану Києвом тему: у їх громади ніхто навіть і не поцікавився, як вони хочуть називатися.

«Як і все, що робиться за Порошенка, так звана «декомунізація» і мовна політика тільки поглиблюють розкол українського суспільства. Після перемоги Олександра Вілкула регіони отримають свободу при визначенні гуманітарної, культурно-історичної та мовної політики. Це дозволить громадам самостійно на місцевих референдумах визначати: які свята святкувати, які пам'ятники ставити, як і в честь кого називати пам'ятники», - заявила Світлана Фабрикант.

Відповідаючи на питання, Світлана Фабрикант розповіла, що дуже уважно та серйозно підійшла до вибору кандидата. Олександра Вілкула його довірена особа знає не перший день, також вивчила програми всіх претендентів, які цього року беруть участь у виборчій кампанії за право стати президентом України. Окрім особистісних та професійних якостей Олександра Юрійовича імпонує також його програма - найбільш професійно підготовлена ​​та реальна до виконання. Цей документ містить конкретні кроки, під кожен пункт готовий законопроект, який в разі підтримки Олександра Вілкула на виборах, після інавгурації буквально наступного дня буде внесений в Раду. І, впевнена Світлана Фабрикант, буде проголосований.

На відміну від влади, все більше українців розуміє, що встановлення миру - найважливіша запорука подальшого успіху країни, а з політичних сил тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК сьогодні конструктивно виступає за мир та розвиток України.

«Треба мати політичну сміливість та волю, щоб піти шляхом миру. Механізм практично універсальний для вирішення конфліктів по всьому світу. Все прописано в Мінських угодах. Іншого шляху немає. Перше, що потрібно зробити, це - сісти за стіл переговорів. Безпосередньо, з усіма. Навіть з тим, з ким сьогоднішня влада не хоче сідати за стіл переговорів. Ми знаходимося в сфері геополітичних інтересів двох потужних держав. І, поки вони між собою не потиснуть руки, мир в Україні неможливий. Потім - нейтральні миротворці з розширеним мандатом на лінії для припинення збройної фази конфлікту. Після виконання перших чотирьох мінських пунктів необхідно на законодавчому рівні приступити до виконання наступних кроків: амністія, закон про вибори, соціальна реабілітація, реінтеграція, місцеві вибори. Тільки потім можливе розміщення миротворців на державному кордоні на необхідний термін. Це - досвід країн, що вже пройшли через подібне, яким вони поділилися з нами та розкрили дієві механізми, як досягти миру», - розповіла Світлана Фабрикант.


Не обійшлося без обговорення так званої в народі «Петіної тисячі». Як ніколи цинічно використовуючи адмінресурс, влада розгорнула масштабну мережу підкупу виборців. Українці, котрі не розібралися в ситуації та отримали матеріальну допомогу, налякані: якщо це підкуп, то чи означає це, що вони вже злочинці? Чи дійсно вважається тепер, що вони вже проголосували за Порошенка?

«У всіх нас є хороший шанс гідно оцінити діяльність Порошенка на посаді президента і 31 березня відправити його на політичний смітник. Настав час Олександра Вілкула - час відновлення миру, час боротьби з бідністю, час підтримки власного населення, відродження промисловості та створення умов для нормальної роботи та розвитку бізнесу. Не бійтеся нічого, приходьте 31 березня на виборчі дільниці і голосуйте за мирну і успішну Україну», - резюмувала довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула Світлана Фабрикант.


 

25 березня 2019 17:10
'site2018:subscribe.form' is not a component