Світлана Білохвостенко: Зростання економіки України гарантовано після припинення воєнних дій на Донбасі

Світлана Білохвостенко: Зростання економіки України гарантовано після припинення воєнних дій на Донбасі

У число найбільш голодних жителів планети увійшли понад один мільйон українців. Про це йдеться в звіті Global Report Food Crises. Серед головних причин такої деградації – гуманітарна катастрофа через воєнні дії, високе безробіття та мізерні доходи. Постійно зростаючі тарифи та ціни ставлять багатьох жителів України перед вибором: оплатити «комуналку» і залишитися голодними, або бути ситими, але накопичувати борги. Таку думку висловила заступник голови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Харківщини Світлана Білохвостенко.

Депутат зазначила, що, з огляду на дані Держстату, більшість українців вважають за краще накопичувати борги за послуги за ЖКГ, витрачаючи гроші на продукти харчування. За її словами, розпіарені «реформаторами» субсидії не допомагають державі боротися з боргами за ЖКГ, оскільки за правилами їх оформлення багато українців просто не мають на них права, хоча й не отримують високі зарплати. Іншим же людям, акцентувала вона, призначаються смішні суми компенсації в 100-200 гривень.

За словами Світлани Білохвостенко, постійне зростання цін на газ та витратні матеріали змушує комунальні підприємства підвищувати вартість послуг. «У Харкові вже збільшили тарифи на холодну воду та водовідведення, а найближчим часом планується підвищення цін на гарячу воду і опалення. Щоб зупинити зростання тарифів і збільшення цін на продукти, необхідно припинити бойові дії на Донбасі. Тільки тоді з'явиться можливість для повноцінного зростання економіки України. Припинення війни дозволить підприємствам спокійно працювати, а інвестори почнуть більше довіряти Україні. Тоді в країні збільшиться кількість робочих місць, люди зможуть знайти нормальну роботу, а не перебиватися підробітками», – акцентувала вона.

Політик висловила впевненість, що коли економіка країни буде стабільною, зарплати – гідними, а ціни – доступними, тоді в Україну повернуться заробітчани, що дасть додатковий імпульс розвитку країни. «Але все це можливо тільки після відновлення миру, в якому потребують всі без винятку жителі нашої Батьківщини», – резюмувала Світлана Білохвостенко.
12 квітня 2019 16:26
'site2018:subscribe.form' is not a component