Суднобудівники України підтримали кандидата в Президенти Олександра Вілкула

Суднобудівники України підтримали кандидата в Президенти Олександра Вілкула

Представники трудових колективів найбільших суднобудівних заводів України підтримали Олександра Вілкула, кандидата в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку. На круглому столі, який зібрав суднобудівників, експертів і представників профспілок, Вілкул представив корабелам План з виведення галузі з кризи.

«Вся проблема в тому, що в керівництві країни – непрофесіонали. Їх цікавить тільки їх особистий заробіток. Якби виробництво цукерок залежало від того, скільки судів випускає Україна, ми б по суднобудуванню вийшли на перше місце в світі», – заявив кандидат у Президенти від опозиції.

«Я – людина від виробництва. І коли я бачу, як вони знищують заводи і принижують людей праці, мене охоплює така ж лють, як і кожного з вас. Ми не будемо домовлятися з цією владою. У нас є чітка програма з виведення економіки з кризи, і ми її реалізуємо після перемоги на виборах. Ми будемо будувати судна і кораблі!» – підкреслив він.


План Вілкула передбачає державну підтримку і держзамовлення вітчизняним верфям для будівництва сучасних кораблів для українського ВМФ і судів для торгового флоту, забезпечення дешевих «довгих» кредитів і пільгове оподаткування за прикладом провідних суднобудівних країн. Для просування української продукції на міжнародних ринках буде забезпечена ефективна робота Експортно-кредитного агентства. Суднобудування буде визначено як пріоритетну галузь.

Опозиціонер також наголосив на необхідності відродження українського торгового флоту, який не повинен обмежуватися «урядовими прожектами по запуску барж із кавунами». На підставі Плану Вілкула підготовлені законопроекти, які будуть подані до Верховної Ради. У розробці законопроектів взяли участь представники суднобудівної галузі та експерти.

«Наше завдання – відродити суднобудування, забезпечити працівників галузі роботою і гідною зарплатою в Україні», – підкреслив Вілкул.

Для спільної реалізації пропозицій щодо відродження суднобудівної галузі, кандидат в Президенти України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» Олександр Вілкул підписав Меморандум про співпрацю з Профспілкою працівників суднобудування України.

«Ми домовилися про консолідацію зусиль при підготовці державних програм і законопроектів, спрямованих на зростання виробництва і заробітних плат суднобудівникам. Ми підтримуємо Вілкула, бо він – людина справи», – зазначив Сергій Ковіня, голова Херсонського обласного комітету Профспілки працівників суднобудівної галузі України.

«Ми увійшли в команду Вілкула, бо він об'єднує тих, хто вірить в Україну, хто хоче в ній жити, хто знає, що треба зробити для розвитку суднобудування, і головне – вміє працювати і знає, як це реалізувати», – підкреслив Василь Федін, генеральний директор «Smart Maritime Group».


11 лютого 2019 17:09
'site2018:subscribe.form' is not a component