Суднобудівники: «Нова Індустріалізація» ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ допоможе відродити суднобудування в Україні

Суднобудівники: «Нова Індустріалізація» ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ допоможе відродити суднобудування в Україні

Про це директор херсонської верфі «Смарт Мерітайм Груп» Олег Федак заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів у Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Одне робоче місце в суднобудуванні створює вісім робочих місць в суміжних галузях. Тому так важливо, щоб в новому парламенті був представлений ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який розробив за участю нас – суднобудівників – необхідні закони щодо підтримки галузі. В рядах ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – люди, які мають успішний досвід керівництва промисловими підприємствами і цілими галузями», – зазначив Олег Федак.

За словами директора херсонської верфі, п'ять років непрофесійна влада знищувала суднобудування. Їм було начхати на десятки тисяч суднобудівників і членів їх сім'ї. Але ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в новому парламенті кардинально змінить ситуацію.

«Я представляю верфі Херсона і Миколаєва. У період з 2005 по 2013 рік було побудовано більше 40 судів. Але в 2014 обсяги виробництва впали в 8 разів. Коли в кінці року Порошенко оголосив військовий стан в Миколаївській, Херсонській і Одеській областях, переговори про контракти на наступний рік просто неможливо було вести. Замовники були налякані. Десятки тисяч працівників ризикували втратити роботу. Ми віримо, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в новому парламенті докорінно змінить ситуацію. На це спрямована програма «Нової Індустріалізації», – підкреслив Олег Федак.

Довідка:

19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів в Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки.

«Країні потрібна політика здорового протекціонізму національного виробника. Буде створено нарешті Експортно-кредитне Агентство. У Європі всього три країни, де немає такого агентства – Албанія, Молдова і Україна. Ми будемо використовувати інструмент державних інвестицій в розвиток національної економіки. Це поширена в світі практика – про це вже говорив представник суднобудівної галузі.

За інших рівних умов, в США і Канаді вітчизняний виробник виграє тендер на держзакупівлю, навіть якщо його ціна на 6% вища за ту, що запропонувала іноземна компанія, в Кувейті – на 15%, а в Китаї – на 20%. Так в умовах глобалізації розвинені країни борються за свого національного виробника. Такий законопроект також передбачений нашою стратегією «Нової Індустріалізації», і це дасть потужний імпульс розвитку вітчизняного суднобудування», – сказав на Форумі один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

19 липня 2019 19:08
'site2018:subscribe.form' is not a component