«Судовий спам» команди Бойко не завадить висуненню Олександра Вілкула кандидатом в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

«Судовий спам» команди Бойко не завадить висуненню Олександра Вілкула кандидатом в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Команда Юрія Бойка шляхом судової тяганини продовжує спроби заблокувати висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Печерський районний суд Києва взяв до розгляду заяву колишнього члена Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, бухгалтерки Валентини Горлушко, повноваження якої партійний з’їзд припинив ще в 2016 році. Горлушко вимагає скасувати всі рішення з’їзду трирічної давнини, а від Мінюсту - скасувати реєстрацію цих рішень. Перше засідання суду заплановане на 29 січня, а вже менш як за тиждень – 3 лютого – спливає останній день реєстрації кандидатів у Президенти. Натомість юристи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ впевнені – суд не задовольнить позов, адже жодних юридичних підстав для цього немає. Співголова виконкому партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

Співголова виконкому партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Олександр Касянюк переконаний, що таким чином люди, які стоять за Валентиною Горлушко намагаються затягнути процес висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

Директор українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник переконаний – за позовом стоїть не сама Валентина, а виключені з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прибічники Юрія Бойка. «Сьогодні колишні партнери по ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОКУ роблять усе можливе й неможливе для того, щоб Олександр Вілкул не міг стати кандидатом в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Влаштовуючи юридичну тяганину, позови до суду, реєстрацію паралельних схожих брендів, вони хочуть, щоб він не зміг в суспільній свідомості посісти місце як кандидат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, що є серйозною електоральною платформою», - зауважив Руслан Бортник.

Політолог Кость Бондаренко, в свою чергу, вважає, що рішення суду у справі Валентини Горлушко стане тестом на зрілість української судової системи. «Якщо говорити про законодавчі основи, будь-який юрист скаже, що всі ці позови є нікчемними за своєю суттю. Якщо ж говорити, про те, що у нас біле можуть назвати чорним, якщо є певне політичне замовлення, то очевидно, що ми побачимо на чиєму боці у нас сьогодні влада», - зауважив політичний експерт.

Нагадаємо, Юрія Бойка виключили з фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ восени, після того, як він раптово виголосив намір йти у Президенти без підтримки однопартійців та оголосив про створення Опозиційної платформи «За життя», тим самим розколовши ряди опозиції. Більшість однопартійців рішення Бойка засудила. За останніми соціологічними дослідженнями Фонду «Українська політика», Олександр Вілкул уже на дві десятих відсотка випереджає свого колишнього колегу по фракції Юрія Бойка.

17 січня 2019 19:59
'site2018:subscribe.form' is not a component