Стартував конкурс Фонду Бориса Колеснікова на кращий логотип для хокейного клубу: приз – 50 тисяч гривень

Стартував конкурс Фонду Бориса Колеснікова на кращий логотип для хокейного клубу: приз – 50 тисяч гривень

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова продовжує реалізацію програм і проектів у Донецькій області, спрямованих на розвиток спорту в Україні, оздоровлення молодого покоління і залучення його до здорового способу життя.

У минулому році Президент Фонду – Борис Колесніков – дав старт будівництву льодової арени в Маріуполі. Зараз там йдуть будівельні роботи, а благодійний Фонд дав старт конкурсу на кращу емблему для хокейного клубу, який буде базуватися на новій арені – ХК «Маріуполь».

Прийом ескізів триватиме до 6 травня включно. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті Фонду, прикріпити до неї логотип і описати свою ідею. Пріоритетне поєднання кольорів – червоний з чорним. Десять кращих логотипів будуть виставлені на голосування з 7 по 16 травня. Вболівальники допоможуть визначити головний символ ХК «Маріуполь» і вписати ім'я його автора в історію клубу. Автори трьох емблем, які набрали найбільше голосів, отримають від Фонду сертифікати на 50 тис. грн, 25 тис. грн і 15 тис. грн. Імена переможців будуть оголошені 17 травня.

«Запрошую взяти участь в конкурсі всіх бажаючих, особливо це стосується моїх земляків – маріупольців. Хочу, щоб вони продемонстрували своє бачення того, як повинен виглядати клуб з Маріуполя. За підсумками цієї активності у виграші залишаться всі: хокейний клуб отримає логотип, а конкурсанти – унікальний досвід і можливість проявити себе на вищому рівні: під час голосування їх роботу будуть оцінювати тисячі людей. Поява на хокейної карті України клубу з серйозною матеріально-технічною базою стане черговим кроком до підняття рівня хокею в нашій країні», – зазначив Борис Колесніков.

Нагадаємо, благодійний Фонд реалізує на Донбасі спортивні та освітні проекти для студентів, школярів, спортсменів-початківців. Так, в кінці березня в Костянтинівці була відкрита Школа кухарського мистецтва, де учні на харчових спеціальностях з усього регіону можуть безкоштовно відвідувати майстер-класи шеф-кухарів. На черзі – відкриття Фондом автошколи, в якій буде безкоштовно навчатися молодь від 18 до 23 років. Фонд за сприяння Опікунської ради області впроваджує і соціальні програми, покликані підтримати місцеве населення – встановлює нові ліфти, надає адресну допомогу дітям і людям похилого віку.


10 квітня 2019 16:52
'site2018:subscribe.form' is not a component